Sullivan Track Pants – Black

2,390 ден

  • Slim fit
  • Висококвалитетни ткаенини
  • Џебови со патент
  • Ластик со врвка
  • Одлична комбинација со тренерка од истата колекција
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Прекрасните тренерки на Саливан се вистинските за привлекување погледи. Изгледаат супер убаво и изработени се од висококвалитетни ткаенини. Имаат тенко вклопување и совршената комбинација на полиестер и спандекс ги прави одлични за носење. Овој комплет е исто така разновиден, можете да вежбате во него, да се опуштите во него и ќе ве стопли кога сте надвор. Тренерките имаат ластик со врвки за влечење, џебови со патент и лого на Gorilla Wear.

Материјал: 85% полиестер, 15% еластин

Дополнителни информации

Големина

L, XL, XXL, М

Main Menu