Super CoQ10 Plus (120 капсули)

2,918 ден

На залиха

Додека помалите дози може да допринесат за секојдневна виталност, внесувањето на 50-100-120 мг коензим Q10 дневно може да резултира со подобрување на работата на срцето, намалување на високиот крвен притисок, мигрената и парадентозата.

Состав
20мг             Коензим Q10
1000И.Е.     Бета каротен
10И.Е.          Витамин Е
10мцг           Селен

Дозирање: 1 капсула на ден

Main Menu

Super CoQ10 Plus (120 капсули)