Yava Seamless Leggings – Black

1,790 ден

На залиха

  • Без рабови
  • Висок струк
  • Поддржувачки ребрест појас
  • Squat-Proof
  • Цврста и силна ткаенина
  • Уникатни бои
  • Ласкаво брендирање
  • Доаѓа со градник во соодветни бои

Yava Seamless Leggings – Black

  • Барате совршена хеланка за вежбање? Кај Yava хеланките нема повеќе триење или иритација поради беспрекорната технологија. Yava хеланките комбинираат силно и ласкаво вклопување со бои исто толку уникатни како личноста што сте вие. Истражете ги сите бои на хеланките без шевови Yava. Дојде време да инвестирате во вашето тело и во себе. Првата работа што ја правиме: да се забавуваме правејќи работи за кои другите луѓе се чувствуваат заплашени. Запознајте го вашиот нов партнер во криминалот што ве уверува од енергичното чувство кога се трудите во теретана. Yava Seamless Leggings се достапни во зелена и црна боја и доаѓа со Yava Seamless градник во соодветни бои.Материјал: 54% најлон, 34 полиестер, 12% спандекс

Main Menu

Yava Seamless Leggings - Black