Fremont T-Shirt – Black/Gold

1,390 ден

  • Мазна ткаенина
  • Мрежести страни за вентилација
  • Тенок полиестер кој дише
  • Брзо сушење
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Маичката Fremont е се што ви треба за време на жешки тренинзи или борбен тренинг. Оваа маичка е лесна, дише, брзо се суши и ја отстранува потта. Страните од полиестер што дише и мрежата ве одржуваат ладни и фокусирани. Мазната ткаенина е исто така совршена за борби и боречки вештини. Горниот дел има логоа на Gorilla Wear и на предната и на задната страна.

Материјал: 100% полиестер.

Дополнителни информации

Големина

L, XL, XXL, М

Main Menu