• Perry High Tops Pro – Black/Gray Camo

  Gorilla Wear Perry High Tops се исклучиво лесни со ултимативна контрола на подлогата за натпреварување. Идеални за вашите тешки фитнес и бодибилдинг тренинзи. Совршена комбинација од стил и материјал со највисоки стандарди на квалитет. Овие ултра лесни патики ќе ви обезбедат комфорт, врвна потпора и стабилност, и сето тоа без рестрикции на слободата на движење.

  3,300 ден5,080 ден

  Perry High Tops Pro – Black/Gray Camo

  3,300 ден5,080 ден
 • Perry High Tops Pro – Army Green

  Gorilla Wear Perry High Tops се исклучиво лесни со ултимативна контрола на подлогата за натпреварување. Идеални за вашите тешки фитнес и бодибилдинг тренинзи. Совршена комбинација од стил и материјал со највисоки стандарди на квалитет. Овие ултра лесни патики ќе ви обезбедат комфорт, врвна потпора и стабилност, и сето тоа без рестрикции на слободата на движење.

  3,300 ден5,090 ден

  Perry High Tops Pro – Army Green

  3,300 ден5,090 ден
 • Gorilla Wear High Tops Red

  Gorilla Wear конечно ја направи совршената комбинација од квалитет, перформанси и дизајн. Овие патики со премиум квалитет не само што изгледаат одлично тие се и прилично функционални. Имаат специјален ѓон кој ги прави лесни и идеални за тренинг со тегови. Gorilla Wear High Tops се едноставно совршен микс од комфорт и дизајн.

  3,300 ден5,090 ден

  Gorilla Wear High Tops Red

  3,300 ден5,090 ден
 • Sport Power Energy Cake

  Amix™ Sport Power Energy Cake е вкусен бар полн со енергија благодарение на јаглехидратите. Дизајниран за зголемени перформанси и изджливост. Едноставен и вкусен начин до брза енергија!

  Carb Tri-Flow® комплекс од јаглехидрати 6,5% (Изомалтулоза / Палатиноза јаглехидрати со низок глицемиски индекс), високо разграден цикличен декстрин (Cluster Dextrin®)

  BCAA 2:1:1

  Sport Power Energy Cake

  35 ден60 ден
 • Amix™ ZeroHero®

  Amix™ Zero Hero 31% Protein Bar

  • Висока содржина на протеин
  • Добар извор на влакна
  • Низок процент на шекери

  Amix™ ZeroHero®

  110 ден
 • SUPER MASS GAINER BAR | 90 gr

  Содржина по порција
  ПРОТЕИН
  28 г
  BCAAS
  5.4 г
  100 ден150 ден

  SUPER MASS GAINER BAR | 90 gr

  100 ден150 ден
 • Anabolic Monster Whey® 2kg+6x33gr+Amix Monster Shaker

  Anabolic Monster Whey® е премуим протеинска формула типично со супериорен вкус, перфектна растворливост и лесно промешување. Содржи 80% чист протеин создаден од “Triple Whey Matrix” ( веј концентрат, микрофилтриран веј изолат и веј хидролизат), мицелар казеин и аминокиеслини од говедски протеин изолат кои гарантираат висока биолошка вредност со висок процент на најважните аминокиселини BCAA и Л-глутамин. Anabolic Monster Whey® исто така содржи соединение од Pep-FormTM ( пептиди од Леуцин) и Леуцин во слободна форма.

 • AMIX bag – FREE

  AMIX bag – Ја добивате гратис со сметка над 1000 денари

Main Menu