• Elite Whey Protein 1kg.

  • БОГАТ СО ПРОТЕИН
  • МАЛКУ МАСНОТИИ
  • ЛЕСНО ЗА АПСОРБИРАЊЕ
  • НЕВЕРОЈАТНИ ВКУСИ
 • Elite Whey Protein 2kg.

  • БОГАТ СО ПРОТЕИН
  • МАЛКУ МАСНОТИИ
  • ЛЕСНО ЗА АПСОРБИРАЊЕ
  • НЕВЕРОЈАТНИ ВКУСИ
 • Casein Protein 2kg.

  • ПРИРОДНО БОГАТ СО ПРОТЕИНИ
  • МАЛКУ МАСНОТИИ
  • ГО ПОДОБРУВА ОПОРАВУВАЊЕТО
  • СПРЕЧУВА СЛАБЕЊЕ НА МУСКУЛИТЕ
 • Pure Iso Whey 2kg.

  • МАЛКУ МАСНОТИИ
  • НИСКО НИВО НА ЈАГЛЕХИДРАТИ
  • ЛЕСНО ВАРЕЊЕ
  • ЈА ЗГОЛЕМУВА СИЛАТА
 • Anabolic Whey+ 2kg

  • Висококвалитетен протеин добиен со процесот CFM (Cross-Flow Microfiltration) за да се добие најчист протеин.
  • Дури 24,6 g протеин во доза.
  • Додадени се 5 најквалитетни ензими за подобра апсорпција на протеините во нашето тело.
  • Не содржи глутен.
  2,490 ден3,190 ден
 • Protein Power 4000 g

  badge_gluten_freeGluten free
  badge_lactose_freeLactose free
  badge_sugar_freeSugar free
  badge_titan_dioxid_freeTitanium dioxide free
  Protein drink powder derived from soy isolate, casein and whey sources with creatine and sweeteners.
  4,290 ден4,990 ден
 • Iso Whey Zero 500gr 20servings

  badge_gluten_freeGluten free
  badge_lactose_freeLactose free
  badge_palm_oil_freePalm oil free
  badge_sugar_freeSugar free
  Premium quality sugar-free*, lactose-free** and gluten-free whey protein isolate with Native Whey Isolate basic ingredient, added BCAA and glutamine amino acids.
 • Animal Whey 2300gr Universal Nutrition

  Muscle food, pure and simple. Protein is the raw material capable of building the mass you desperately seek. For the most dedicated lifters, heavy training and clean eating just aren’t enough. They need that little extra. And that edge can be found in Animal Whey.

  • 25 g Protein per serving scoop
  • 50% Whey Protein Isolate & 50% Whey Protein Concentrate
  3,890 ден4,990 ден
 • Compact Whey Protein Powder 1000gr

  Pure Gold Compact Whey Protein

  • Outstanding protein content
  • Creamy, intense taste, perfect dissolution
  • Added DigeZyme® digestive enzyme
  • With added amino acids
  • Aspartame-free, palm oil-free
  1,490 ден1,790 ден
 • MuscleTech NitroTech Whey Protein 1.8 kg.

  • WHEY PROTEIN POWDER – MuscleTech Nitro-Tech е најмоќната протеинска формула некогаш развиена. Тоа е научно конструирана формула од изолирана сурутка за зајакнување на мускулите, дизајнирана за повеќе мускули, поголема сила и подобри перформанси.
  • MUSCLE BUILDER for MEN & WOMEN – MuscleTech Nitro-Tech има 5 g глутамин и прекурсор, 6,8 g BCAA и клинички проучена доза од 3 g HPLC-тестиран креатин монохидрат за да помогне во изградбата на чиста мускулна маса, зголемување на силата и подобрување на перформансите за мажи и жени.
  • PROTEIN POWDER for MUSCLE GAIN – Во 6-неделна, двојно слепа студија која ги вклучи основните состојки на Nitro-Tech, испитаниците добија 70% повеќе чиста мускулатура од оние кои користеа обична сурутка (8,8 наспроти 5,1 lbs) и ја зголемија нивната клупа повеќе ( 34 наспроти 14 lbs). Забелешка: Користете го овој производ само како додаток на храна. Не користете за намалување на телесната тежина.
  • CREATINE MONOHYDRATE – Почнете повторно да ги замислувате границите на големината и јачината со чист, HPLC-тестиран креатин. Научните студии покажаа дека помага да се надополнат залихите на АТП во телото за подобри перформанси, повеќе мускули и зголемување на силата.
  • ABSORBS FAST and DIGESTS EASILY – Пептидите од сурутка се ултра чист, брзо апсорбиран и брзо сварлив протеин од сурутка во прав кој ви овозможува побрзо да се опоравите, да изградите повеќе слаби мускули и да добиете подобри резултати од вашите тренинзи.
 • Hydro Whey Zero 1816gr

  • Extremely high protein content: 80%
  • Gluten-free
  • Sugar-free*
  • Fat-free*
  • Fast-absorbing
  • Creamy consistence

  *The statement applies to 100 ml ready-to-consume product, dissolved in water.

  HYDRO WHEY ZERO: The fastest…

  4,490 ден5,490 ден
 • Hyper Mass 4000 g

  –       Извор на влакна –       Без глутен –       Без шеќер

Детали за нарачка

No products in the cart.

Filter Products