• Mineola Longsleeve – Gray

  Gorilla Wear Mineola Longsleeve е дизајниран за подобрување на перформансите. Содржи лесна и растеглива ткаенина, која помага да останете суви и дава чувство на удобност за време на тренингот. Произведен е од високо квалитетен материјал кој овозможува зголемена трајност.

  1,690 ден2,160 ден

  Mineola Longsleeve – Gray

  1,690 ден2,160 ден
 • Carlin Compression Tight – Black/Black

  Gorilla Wear USA компресирачки хеланки направени се од еластичен материјал (технологија на компресија) кои целосно се прилагодуваат на формата на телото. Одлични за интензивни тренинзи, овозможуваат максимална удобност, вентилација, и максимална мобилност.

  2,790 ден3,700 ден

  Carlin Compression Tight – Black/Black

  2,790 ден3,700 ден
 • Carlin Compression Tight – Black/Gray

  Gorilla Wear USA компресирачки хеланки направени се од еластичен материјал (технологија на компресија) кои целосно се прилагодуваат на формата на телото. Одлични за интензивни тренинзи, овозможуваат максимална удобност, вентилација, и максимална мобилност.

  2,790 ден3,700 ден

  Carlin Compression Tight – Black/Gray

  2,790 ден3,700 ден
 • Gorilla Wear Women’s Baltimore Tights – Black

  Црни хеланки со бели вертикални ленти по должината на двете нозе. Ќе направат вашите нозе да изгледаат подолго а и вешто ја истакнуваат формата на вашето тело. Одлична комбинација од спандекс и полиестер. За време на тренингот остануваат таму каде што се со помош на анти-пролизгувачката функција.

  1,890 ден2,470 ден
 • Women’s Mississippi Tights

  Црни хеланки со бели вертикални ленти по должината на двете нозе. Ќе направат вашите нозе да изгледаат подолго а и вешто ја истакнуваат формата на вашето тело. Одлична комбинација од спандекс и полиестер. За време на тренингот остануваат таму каде што се со помош на анти-пролизгувачката функција.

  1,890 ден2,470 ден

  Women’s Mississippi Tights

  1,890 ден2,470 ден
 • Celina Drop Crotch Joggers – Black

  Овие тренерки имаат модерен низок кутел кој дава додатна удобност во пределот на препоните. Покрај тоа, Celina Drop Crotch Joggers имаат два метални патенти на предниот и задниот дел. Celina Drop Crotch Joggers имаат потенциран принт од букви на предната страна и мало Gorilla Wear лого на задната. Лесно се комбинира со било која облека, за секоја намена.

  2,090 ден2,780 ден

  Celina Drop Crotch Joggers – Black

  2,090 ден2,780 ден
 • Monte Vista Tank Top – Black

  Monte Vista маичката е произведена од мешана ткаенина од полиестер и спандекс, која го овозможува неопходното чувство на удобност при вежбањето. Главната идеја кај оваа маичка е да овозможи оптимална функција при тренингот. На предниот и задниот дел содржи рефлектирачки Goirlla Wear логоа и принтови. На задниот дел помеѓу плешките има ластик со солиден високо квалитетен 3D гумен принт на кој пишува ” I Dare You”.

  1,590 ден2,040 ден

  Monte Vista Tank Top – Black

  1,590 ден2,040 ден
 • Marianna Tank Top – Black/White

  Идеална маица за тренинг во сала но и во надворешни услови. “Плетена” е од модерна мрежа и во прилог е опремена со Gorilla Wear логоа. Боите кои ги содржи се совршени за комбинација со било кое парче облека од Gorilla Wear линијата.

  1,290 ден1,670 ден

  Marianna Tank Top – Black/White

  1,290 ден1,670 ден
 • Pueblo Tights – Black/White

  Овие хеланки се најдобрите во светот; произведени од високо квалитетна ткаенина која дава луксузно чувство. Меката и растеглива ткаенина, е комбинација од квалитетен спандекс и полиестер. Акцентите од црна боја и белите Gorilla Wear логоа даваат нежен но и спортски изглед.

  1,690 ден3,690 ден

  Pueblo Tights – Black/White

  1,690 ден3,690 ден
 • Pueblo Sports Bra – Black/White

  Pueblo Sports Bra – Black/White

  Pueblo спортскиот градник е достапен во црно бел принт, овозможува целосна подршшка и има прерамки во стилот на танк топ маица, со цел да го носите како горен дел при тренинг. Овој спортски градник е микс од полиестер и спандекс и има перфектна големина за секоја жена.

  1,610 ден2,470 ден

  Pueblo Sports Bra – Black/White

  1,610 ден2,470 ден
 • Santa Monica tank top – Black/Gray

  Gorilla Wear повторно успеа да произведе високо-квалитетен продукт кој неможе да се повтори. Оваа маичка од Gorilla Wear е направена од најдобрите материјали и е идеална за секојдневни тренинзи. Дизајнирана е со кул GW логоа и мрежа од двете страни за уште подобар стил при тренинзите.

  1,190 ден1,540 ден

  Santa Monica tank top – Black/Gray

  1,190 ден1,540 ден
 • Florida Stringer Tank Top Black/White

  Оваа навистина комфортна маица, овозможува опуштено движење и е иделна за тренинзи како во внатрешни услови така и надворешни. На задниот дел е ткаена од модерна мрежа со црн принт. Во прилог овој стрингер е опремен со рефлекирачки Gorilla Wear логоа, со што може да се користи и при џогирање навечер.

  1,290 ден1,660 ден

  Florida Stringer Tank Top Black/White

  1,290 ден1,660 ден

Main Menu