Estelle Twisted Crop Top – Black

1,190 ден

  • Извиткан преден дел
  • Скратена должина
  • Мека на допир
  • Лого на GW
  • Растеглива ткаенина
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Носењето Estelle Twisted Crop Top е одличен начин да вежбате. Има скратена должина, свиленкасто мека на допир и изработена е од растегливи ткаенини. Овој шармантен горен дел ви дава можност да се движите без никакви ограничувања. Благодарение на извртениот преден дел и логото на GW Signature, изгледа и супер слатко. Estelle Twisted Crop Top одлично се комбинира со шорцеви, хеланки и панталони. Достапно во црна и јоргована боја, за да можете наизменично да ја менувате облеката за вежбање.

Материјал: 85% полиестер, 15% спандекс.

Дополнителни информации

Големина

S, М

Main Menu

Estelle Twisted Crop Top - Black