505 High Waist Fit & Smart Leggings – Peach

2,890 ден

На залиха

 •  висок струк
 •  паметни џебови од страните
 • еластичен и флексибилен материјал
 • Scrunch ефект на обликување на задникот
 •  зашиен внатрешен клин на бутот
 •  Шиење во форма на <3 на задникот и бутовите
 •  минималистичко лого на NEBBIA
 •  материјал: 80% ПОЛИАМИД, 20% ЕЛАСТАН
Категории: ,

Вие жестоко се фокусирате на вашите цели и тоа нè тера напред. Софистицираниот дизајн на овие хеланки е одговорот на вашата упорност и перформанси кои не инспирираат. Поставувањето на висок струк го нагласува тенкиот струк и ги поддржува вашите стомачни стомачни мускули, софистицираните шевови и карактеристиките на материјалот во облик на бутовите и задникот. Зашиениот клин на внатрешните бедра обезбедува максимална удобност за време на вежбањето, а паметните џебови од двете страни можат да го држат вашиот телефон или протеинска лента. Овие хеланки се дизајнирани да ви овозможат да се фокусирате само на вашиот тренинг.

Грижете се за облеката и за нашата планета:

 • Се пере на максимална температура од 40°C со облека во иста боја, не оставајте во вода
 • Не пеглајте и не сушете во машина за сушење
 • Не користете омекнувач
 • Ако повеќе не ја сакате облеката, рециклирајте или подарете 🙂

Дополнителни информации

Величина

S, M, L

Main Menu

505 High Waist Fit & Smart Leggings - Peach