Neiro Seamless Sports Bra – Black

1,590 ден

На залиха

  • Без рабови
  • Одлична поддршка
  • Отстранливи потполнки
  • Ребрест појас
  • Силен материјал

Спортскиот градник Neiro ви дава сè што очекувате од совршен спортски градник. Овој спортски градник е без рабови, така што нема да почувствувате никаква иритација за време на тренингот. Градникот е изработен од силен материјал и има потполнки кои можат да се извадат. Направено и тестирано за да ви даде максимална поддршка за време на тренинзите.

За Gorilla Wear

Уште од осумдесетите години од минатиот век Gorilla Wear е легендарен Американски фитнес и бодибилдинг бренд ширум светот. Секој стил на облека е дизајниран за потребата и барањата на атлетите насекаде низ светот. Уникатни, секогаш точни во големина, издржливи, ке ви го дадат уникатниот и автентичен изглед кој го заслужувате.

Боја: Црна
Состав: 90% најлон,10% спандекс

Main Menu

Neiro Seamless Sports Bra - Black