Hamilton Hybrid Pants – Black – Slim Fit

2,390 ден

На залиха

  • Еластичен појас
  • Слим фит
  • Растеглив материјал
  • Патенти за глуждот
  • Мрежести џебови
  • Скриен џеб со патент

Извлечете го максимумот од вашите перформанси со овие прекрасни мултифункционални тренерки. Hamilton Hybrid Pants ,се дизајниран да ве покриваат и за време на вежбање во теретана во затворен простор и за тренинзи на отворено. Панталоните  се изработен од еластични ткаенини, што ви дава доволно простор за движење за време на тренинзите. Hamilton Hybrid Pants , исто така, го одржуваат вашето тело топло кога сте надвор. Панталоните што ја отстрануваат потта имаат еластичен појас и се опремени со патенти до глуждовите. Има и мрежести џебови од двете страни и еден скриен џеб со патент за безбедно да ги носите малите работи со себе. Комплетирајте ја вашата облека со соодветните Hamilton Hybrid Long Sleeve.

Боја: Црна

Материјал : 85 % полиестер, 15 % еластин

Main Menu

Hamilton Hybrid Pants - Black - Slim Fit