826 Sweatpants Gold Classic – Black

3,590 ден

На залиха

 • Лабав фит
 • Ластик во пределот на половината
 • Златен отпечаток на логото NEBBIA во задниот дел
 • Минималистичка златна NEBBIA напред
 • 2 странични џебови
 • Плетени врвки со метални краеви
 • материјал: 88% ПАМУК, 12% ПОЛИЕСТЕР
Категории: ,

Овие спортски панталони со златен пресврт се долгоочекуваниот класик. Црното парче е украсено со минималистичко лого на NEBBIA напред и уникатен отпечаток на логото на NEBBIA во задниот дел. Тие се само совршени кога сакате целосно да се фокусирате на вежбањето и претпочитате да го правите тоа во широка облека што прави да се чувствувате самоуверено и удобно.

Материјалот е многу удобен, мек и пријатен на допир, а благодарение на неговите технички својства, погоден е за секакви физички активности и интензивен ден за одмор. 🙂

Интензивна посветеност. Интензивен тренинг. Интензивно црно. Интензивно вклопување. Одбијте да ставите што било освен 100%.

*Производите од колекцијата INTENSE се направени од компресивен материјал. Ако не сте сигурни за големината, одете на поголема.

Грижете се за облеката и за нашата планета:

 • Се пере на максимална температура од 40°C со облека во иста боја, не оставајте во вода
 • Не пеглајте и не сушете во машина за сушење
 • Не користете омекнувач
 • Ако повеќе не ја сакате облеката, рециклирајте или подарете 🙂

Дополнителни информации

Големина

S, M, L

Main Menu

826 Sweatpants Gold Classic - Black