Albin Shorts – Black

690 ден

На залиха

Дали црната боја е вашa омилена? Тогаш ова се шорцеви за вас! Шорцевите Albin се изработени од најдобриот полиестер и спандекс, со ултра удобна еластична лента околу вашата половина. Ова се вашите нови омилени шорцеви. Имата екстремно растегливи внатрешни панталони кои овозможуваат слобода на движење за време на вашите вежби и целосно покривање. Овој безвременски црн дизајн на Albin шорцевите е задолжително парче во вашата „Gorilla Wear“ колекција.

Дали црната боја е вашa омилена? Тогаш ова се шорцеви за вас! Шорцевите Albin се изработени од најдобриот полиестер и спандекс, со ултра удобна еластична лента околу вашата половина. Ова се вашите нови омилени шорцеви. Имата екстремно растегливи внатрешни панталони кои овозможуваат слобода на движење за време на вашите вежби и целосно покривање. Овој безвременски црн дизајн на Albin шорцевите е задолжително парче во вашата „Gorilla Wear“ колекција.

За Gorilla Wear

Уште од осумдесетите години од минатиот век Gorilla Wear е легендарен Американски фитнес и бодибилдинг бренд ширум светот. Секој стил на облека е дизајниран за потребата и барањата на атлетите насекаде низ светот. Уникатни, секогаш точни во големина, издржливи, ке ви го дадат уникатниот и автентичен изглед кој го заслужувате.

Боја: Црна
Состав: 92% полиестер, 8% спандекс.

Main Menu

Albin Shorts - Black