Osseo Sports Bra – Blue

1,990 ден

Clear
SKU: N/A Катеорија:

Овој задолжителен спортски градник Osseo со нетрпение го очекува своето место во вашата гардероба за вежбање. Приспособено да обезбеди врвна поддршка, удобност и тренд, никогаш нема да сакате да го соблечете. Со цврста прегратка и средна поддршка, овој изглед ги минимизира одвлекувањата и го максимизира стилот. Прилагодете го приспособувањето и изгледајте по ваш вкус со прилагодливиот и отстранлив ремен за рамо, и бидете сигурни дека еластичната лента ќе го задржи парчето на своето место. За дополнително да го приспособите приспособувањето, отстранливите влошки ви дозволуваат да изберете помеѓу поголема или помала поддршка и покриеност.

Материјал: 82% полиестер, 18% еластин

Дополнителни информации

Големина

S, M

Main Menu