Dorris Leggings – Violet

1,990 ден

  • Кросовер појас на половината
  • Текстурирана ткаенина
  • Scrunch Детали
  • Истегнување на 4 насоки
  • Трансфер на печатени логоа
  • Squat-Proof
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Хеланките Dorris ќе направат да се чувствувате непобедливи! Овие хеланки се совршени за сите видови тренинзи, од теретана до часови по јога. Впечатливата текстура ткаенина е удобна и растеглива за целосна слобода на движење. Се одликува со ласкави детали како кросоверот на половината и скршнувачот што ги нагласува вашите облини. Хеланките се тестирани и се 100% отпорни на чучњеви. Се разбира, хеланките имаат суптилен трансфер принт на логото Gorilla Wear. Запознајте ги вашите нови омилени хеланки!

Материјал : 90% најлон, 10% спандекс

Дополнителни информации

Големина

S

Main Menu