Neenah T-Shirt Dress – Black

1,890 ден

На залиха

Дали е тоа маица? Дали е тоа фустан? Не, тоа е маичка фустан! Со лесниот фустан Neenah, секогаш ќе се чувствувате удобно за време на вашите секојдневни планови. Пар патики и спремни сте да го украдете шоуто. Памучниот фустан е завршен со извезени логоа на Gorilla Wear и на предната и на задната страна за да бидете сигурни дека ќе изгледате стилски како и секогаш.

Материјал : 92% памук и 8% спандекс

Main Menu

Neenah T-Shirt Dress - Black