Indianapolis Tank Top – Black

1,290 ден

  • Slim фит
  • Рефлектирачки логоа
  • Racer Back Дизајн
  • Растегливи ткаенини
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Маичката Индијанаполис го прави секој тренинг задоволство. Изработен е од мешавина на висококвалитетен полиестер и спандекс, што го прави лесен и еластичен. Деликатните ткаенини и тенкото вклопување го прават горниот дел од маичката одличен за носење. Има рефлектирачки логоа на градите и грбот за да се истакнувате дури и во темница.

Материјал: 85% полиестер, 15% спандекс.

Дополнителни информации

Големина

S, М

Main Menu