Aspen Tank top – Light Blue

1,490 ден

  • Достапно и како маичка
  • Slim фит
  • Растегнува и избегнува иритација
  • Технологија за брзо сушење
  • Направено за вежбање
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Незаменлив во вашиот гардеробер. Направен со лесни материјали кои дишат и овозможуваат да се намали прегревањето. Со Aspen Tank Top, ќе ги поминете најтешките тренинзи. Покрај тоа, тој вклучува материјал што ја отстранува потта, и е многу флексибилна. Суптилно брендиран со класичната Горила на вашите гради.

Материјал: 85% полиестер, 15% еластин.

Дополнителни информации

Големина

S, М

Main Menu