Mesa Zip Front Crop Top – Burgundy Red

1,390 ден

  • Тесен фит
  • Растегливи ткаенини
  • Средна поддршка
  • Отстранливо полнење
  • Преден патент со Gorilla Wear принт
  • Еластичен појас
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Името кажува се, Mesa Zip Front Crop Top е кроп топ со голем патент напред. Овој кроп топ ќе направи да изгледате симпатично во теретана. Не грижете се, цврстиот патент нема да се отвори за време на движењата. Поставата обезбедува средна поддршка и се отстранува. Горниот дел е изработен од еластични ткаенини, има цврсто вклопување и не се поместува благодарение на еластичниот појас. Дизајнот без ракави овозможува оптимална слобода на движење и вистинска количина на покриеност.

Материјал : 72% полиестер, 28% спандекс.

Дополнителни информации

Големина

S, М

Main Menu

Mesa Zip Front Crop Top - Burgundy Red