Osseo Long Sleeve – Black

2,890 ден

Clear
SKU: N/A Катеорија:

Долгиот ракав Osseo е направен за активни жени кои сакаат да дадат изјава во теретана. Покажете ја својата сила со драматичните исечени детали на предната страна и оставете го исечениот дизајн да се движи со вас додека вежбате. Плус, дупките на палецот држат сè на своето место додека кревате тегови и сила преку тренинзи со висок интензитет. Направен од врвни материјали, овој врв нема да се откаже за да можете да ги достигнете вашите цели со сигурност. Бидете жестоки во сетот Osseo – овој долг ракав е вклучен!

Материјали: 82% полиестер, 18% еластин

Дополнителни информации

Големина

S, M

Main Menu