Osseo Legging – Black

2,690 ден

Clear
SKU: N/A Катеорија:

Надградете ја вашата колекција активна облека со Osseo leggings и искусете го совршениот спој на стил и перформанси. Тесното вклопување создава елегантен, рационализиран изглед, нагласувајќи ја вашата природна силуета. Изработени од тенки и еластични ткаенини, овие хеланки отпорни на чучњеви нудат исклучителна флексибилност и слобода на движење. Еластичната лента го прегрнува вашиот струк, нудејќи нежна компресија и осигурувајќи дека хеланките остануваат на своето место додека ја туркате вашата фитнес рутина. Мрежестите странични панели додаваат стилски допир и го подобруваат дишењето, одржувајќи ве ладни и удобни.

Материјал: 82% полиестер, 18% еластин

Дополнителни информации

Големина

S, M

Main Menu