Seattle Tank Top – Black

1,390 ден

  • Полиестер што дише
  • Лесна ткаенина
  • Отпечатени логоа
  • Мрежести делови за вентилација
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Seattle Tank Top е сè што ви треба за време на вашите тренинзи. Лабава е, лесна и ве одржува ладни. Изработенa е од полиестер што дише и има мрежести делови за максимална вентилација. Лесно можете да го носите овој обичен топ над вашиот спортски градник. Логоата испечатени на предната и задната страна даваат убави детали. Останете кул и изгледајте кул!

Материјал: 100% полиестер.

Дополнителни информации

Големина

S, М

Main Menu