531 Power Your Hero Iconic Leggings – Peach

2,390 ден

 • висок струк
 • еластичен и флексибилен материјал
 • контрастен појас
 • <3 ефект на задната страна
 • ефект на скрранч на задникот
 • стил кој ги надополнува облините
 • материјал: 80% ПОЛИАМИД, 20% ЕЛАСТАН
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Во тебе гледаме хероина која никогаш не се откажува. Заслужувате хеланки кои даваат целосна поддршка во секој поглед. Високиот струк ги прегрнува стомачните, флексибилниот материјал ја обезбедува слободата што ви е потребна кога вежбате за цврсто да ги обликувате вашите облини. Иконските ленти на NEBBIA од страните ги зајакнуваат вашите бутови и колкови; во комбинација со контрастниот дизајн на половината и задникот ја формираат таа совршена фигура.

Грижете се за облеката и за нашата планета:

 • Се пере на максимална температура од 40°C со облека во иста боја, не оставајте во вода
 • Не пеглајте и не сушете во машина за сушење
 • Не користете омекнувач
 • Ако повеќе не ја сакате облеката, рециклирајте или подарете 🙂

Дополнителни информации

Величина

S

Main Menu

531 Power Your Hero Iconic Leggings - Peach