• 319 Relaxed Fit Shorts With Side Pockets – Black

  • Машки шорцеви со џебови
  • Квалитетни рабови
  • Slim фит
  • Должина до колена
  • Класичен појас со ластик
  • Рефлексивно лого N поставено на десната бутина
  • Погоден за активности со умерен интензитет
  • Материјал: 88% ПАМУК, 12% ПОЛИЕСТЕР
 • 328 Functional T-Shirt With Long Sleeves – Blue

  • Функционална машка маица со долги ракави
  • Тркалезно деколте со стоечка јака
  • Рефлексивно лого NEBBIA напред и назад
  • Раглан ракав ви дава поголема слобода на движење
  • Идеален за трчање, активности на отворено и слоевитост
  • Материјал: 80% ПОЛИАМИД, 20% ЕЛАСТАН
 • 328 Functional T-Shirt With Long Sleeves – Black

  • Функционална машка маица со долги ракави
  • Тркалезно деколте со стоечка јака
  • Рефлексивно лого NEBBIA напред и назад
  • Раглан ракав ви дава поголема слобода на движење
  • Идеален за трчање, активности на отворено и слоевитост
  • Материјал: 80% ПОЛИАМИД, 20% ЕЛАСТАН
 • 324 Functional Slim-Fit T-Shirt -Black

  • Машка функционална маичка со кратки ракави
  • Тркалезно деколте
  • Рефлексивно лого NEBBIA напред и назад
  • Раглан ракав ви дава поголема слобода на движење
  • Погоден за активности со висок интензитет и на отворено
  • Материјал:80% ПОЛИАМИД, 20% ЕЛАСТАН
 • 324 Functional Slim-Fit T-Shirt -Blue

  • Машка функционална маичка со кратки ракави
  • Тркалезно деколте
  • Рефлексивно лого NEBBIA напред и назад
  • Раглан ракав ви дава поголема слобода на движење
  • Погоден за активности со висок интензитет и на отворено
  • Материјал:80% ПОЛИАМИД, 20% ЕЛАСТАН
 • 322 Functional Sporty Tank Top Power – Black

  • Машки функционален тенк топ
  • Класичен крој на ракави
  • Тенок фит
  • Тркалезно деколте
  • Рефлексивно лого NEBBIA напред и назад
  • Идеален за сите видови спортови
  • Материјал:80% ПОЛИАМИД, 20% ЕЛАСТАН
 • 319 Relaxed Fit Shorts With Side Pockets – Blue

  • Машки шорцеви со џебови
  • Квалитетни рабови
  • Slim фит
  • Должина до колена
  • Класичен појас со ластик
  • Рефлексивно лого N поставено на десната бутина
  • Погоден за активности со умерен интензитет
  • Материјал: 88% ПАМУК, 12% ПОЛИЕСТЕР
 • 320 Slim Sweatpants With Zip Pockets “Re-gain” – Black

  • Машки спортски панталони за одмор
  • Slim фит
  • Класичен појас со ластик
  • Широк раб
  • Странични џебови со патент
  • Рефлексивно лого на NEBBIA
  • Материјал:88% ПАМУК, 12% ПОЛИЕСТЕР
 • 320 Slim Sweatpants With Zip Pockets “Re-gain” – Blue

  • Машки спортски панталони за одмор
  • Slim фит
  • Класичен појас со ластик
  • Широк раб
  • Странични џебови со патент
  • Рефлексивно лого на NEBBIA
  • Материјал:88% ПАМУК, 12% ПОЛИЕСТЕР
 • 330 Long-Sleeve T-Shirt With a Hoodie – Black

  • Машка маичка со долги ракави и качулка
  • Slim фит
  • Раглан ракав ви дава поголема слобода на движење
  • Рефлексивно лого NEBBIA напред и назад
  • Идеален за активности со среден интензитет и слободно време
  • Материјал:95% ПАМУК, 5% ЕЛАСТАН
 • 330 Long-Sleeve T-Shirt With a Hoodie – Light Grey

  • Машка маичка со долги ракави и качулка
  • Slim фит
  • Раглан ракав ви дава поголема слобода на движење
  • Рефлексивно лого NEBBIA напред и назад
  • Идеален за активности со среден интензитет и слободно време
  • Материјал:95% ПАМУК, 5% ЕЛАСТАН
 • 550 Aloha Babe Leggings

  • Супер мека ткаенина пријатна на допир
  • Обмислен дизајн во комбинација со мрежа
  • Scrunch задник ефект
  • Пресек за обликување на телото
  • Дизајниран за природно движење
  • Три-комбо на еколошки материјали
  • Еластична лента NEBBIA со силиконски N логоа внатре
  • Материјал:
   1: 80% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИАМИД, 20% ЕЛАСТАН
   2: 75% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР, 25% ЕЛАСТАН
   НЕГА

Детали за нарачка

No products in the cart.

Filter Products