Aurora Bra – Mixed Gray

1,190 ден1,590 ден (-25%)

На залиха

Gorilla Wear Aurora спортскиот градник е дизајниран за комфорт и потпора за вашите тренинзи. Направен е од високо квалитетна и лесна ткаенина која се чувствува како втора кожа. Gorilla Wear спортските градници се дизајнирани со цел да овозможат оптимална слобода не движење: со прерамки оспособени за подесување.

Aurora Bra – Mixed Gray

Gorilla Wear Aurora спортскиот градник е дизајниран за комфорт и потпора за вашите тренинзи. Направен е од високо квалитетна и лесна ткаенина која се чувствува како втора кожа. Gorilla Wear спортските градници се дизајнирани со цел да овозможат оптимална слобода не движење: со прерамки оспособени за подесување.

За Gorilla Wear

Уште од осумдесетите години од минатиот век Gorilla Wear е легендарен Американски фитнес и бодибилдинг бренд ширум светот. Секој стил на облека е дизајниран за потребата и барањата на атлетите насекаде низ светот. Уникатни, секогаш точни во големина, издржливи, ке ви го дадат уникатниот и автентичен изглед кој го заслужувате.

78% полиестер + 22% еластин

Дополнителни информации

Големина

L, S, XS, М

Main Menu

Aurora Bra - Mixed Gray

1,190 ден1,590 ден (-25%)

Додади во кошничка