Estero T-Shirt – Black

1,690 ден

  • Слим фит
  • Висок квалитет
  • Растегливи ткаенини
  • Отпечатено лого
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Освен спортска облека, секако ќе ви треба и редовна облека. Естеро маичката е одлична за носење за време на вашите секојдневни активности. Изработен е од мешавина на висококвалитетен памук и еластин. Оваа мешавина на ткаенини гарантира дека горниот дел е еластичен, што ја прави маичката екстра удобна. Завршена е со лого испечатено на градите. Спојте ја оваа тенка маичка со вашите омилени долни делови од Gorilla Wear.

Материјал : 92% памук, 28% еластин

Дополнителни информации

Големина

S, М

Main Menu