Livonia Crop Top – Black

1,390 ден

  • Слим фит
  • Crop Top
  • Растегливи ткаенини
  • Дизајн без ракави
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Изгледајте одлично додека вежбате со Livonia Crop Top. Овој crop top има тенок фит и е направен од еластични ткаенини што го прави задоволство да се носи. Дизајнот без ракави и crop top ви дава можност да се движите без никакви ограничувања. Се разбира, има логоа на Gorilla Wear. Livonia Crop Top одлично се комбинира со шорцеви, како и со хеланки и панталони.

Материјал : 92% памук, 8% еластин.

Дополнителни информации

Големина

S, М

Main Menu