Phoenix tights – Black/White

695 ден1,390 ден (-50%)

На залиха

Gorilla Wear USA испринтаните хеланки се идеална комбинација на растегливост и потпора, со цел да се обезбеди целосна слобода на движење. Дизајнот на Gorilla Wear, се издвојува во вежбалната. Уникатен дизајн овозможен од високо квалитетни материјали, лесни и свилени на допир.

Phoenix tights – Black/White

Gorilla Wear USA испринтаните хеланки се идеална комбинација на растегливост и потпора, со цел да се обезбеди целосна слобода на движење. Дизајнот на Gorilla Wear, се издвојува во вежбалната. Уникатен дизајн овозможен од високо квалитетни материјали, лесни и свилени на допир.

За Gorilla Wear

Уште од осумдесетите години од минатиот век Gorilla Wear е легендарен Американски фитнес и бодибилдинг бренд ширум светот. Секој стил на облека е дизајниран за потребата и барањата на атлетите насекаде низ светот. Уникатни, секогаш точни во големина, издржливи, ке ви го дадат уникатниот и автентичен изглед кој го заслужувате.

 

Дополнителни информации

Големина

L, S, М

Main Menu

Phoenix tights - Black/White

695 ден1,390 ден (-50%)

Додади во кошничка