Florida Stringer Tank Top Black/White

645 ден1,290 ден (-50%)

На залиха

Оваа навистина комфортна маица, овозможува опуштено движење и е иделна за тренинзи како во внатрешни услови така и надворешни. На задниот дел е ткаена од модерна мрежа со црн принт. Во прилог овој стрингер е опремен со рефлекирачки Gorilla Wear логоа, со што може да се користи и при џогирање навечер.

Florida Stringer Tank Top – Black/White

Оваа навистина комфортна маица, овозможува опуштено движење и е иделна за тренинзи како во внатрешни услови така и надворешни. На задниот дел е ткаена од модерна мрежа со црн принт. Во прилог овој стрингер е опремен со рефлекирачки Gorilla Wear логоа, со што може да се користи и при џогирање навечер.

100% полиестер

За Gorilla Wear

Уште од осумдесетите години од минатиот век Gorilla Wear е легендарен Американски фитнес и бодибилдинг бренд ширум светот. Секој стил на облека е дизајниран за потребата и барањата на атлетите насекаде низ светот. Уникатни, секогаш точни во големина, издржливи, ке ви го дадат уникатниот и автентичен изглед кој го заслужувате.

 

 

Main Menu

Florida Stringer Tank Top Black/White

645 ден1,290 ден (-50%)

Додади во кошничка