POWER SYSTEM Fitness gloves PRO GRIP

490 ден

На залиха

– Флексибилен, лесен материјал што овозможува кожата на дланките да дише
– Изработена од првокласен Амара материјал
– Велкро прицврстување

Катеорија:

Дополнителни информации

Големина

XS, S

Боја

Розеви, Црвени

Main Menu

POWER SYSTEM Fitness gloves PRO GRIP