Gym Gloves Ultra Grip

590 ден

Power System Фитнес нараквици

Модел Ultra Grip

Clear

Изработени од 4 насочна структурна, еластична и лесна ткаенина.

Супериорен менаџмент на влагата, ги одржува рацете суви и удобни за време на вежбањето.

Силиконски печат на долната страна за за подобар стисок.

Изработено во материјали со врвен квалитет.

Велкро систем за затворање.

 

Дополнителни информации

Големина

M, L, XL

Main Menu