Richmond Rib Tank Top – Black/Gray

1,190 ден

  • Ребреста ткаенина
  • Детални логоа
  • Движете се слободно
  • Растегливо и удобно вклопување
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Тренинзите никогаш не се чувствувале толку добро со Richmond Rib Tank Top. Овој класичен топ има стилски детали, како што се логото GW Signature на градите и отпечатокот „Gorilla Wear“ на задната страна. Горниот дел од маичката е направен од ребрести памук и се растегнува, така што многу удобно се вклопува. Richmond Rib Tank Top ви овозможува да се движите слободно и ви овозможува максимална вентилација за време на вежбањето. Време е да им покажете на луѓето за што сте тренирале толку напорно!

Материјал: 92% полиестер, 8% еластин

Дополнителни информации

Големина

L/XL, XXL/XXXL

Main Menu

Richmond Rib Tank Top - Black/Gray