San Jose Men’s Tights

1,690 ден

Нема на залиха

  • Боја: Црна/Сива
  • Состав: 72% полиестер,28% спандекс

Овие хеланки од Gorilla Wear USA ви нудат максимална удобност и максимална слобода на движење за време на тренингот. Направени од високо квалитетни материјали кои можат да ги издржат сите видови тренинзи. Хеланките се тесни и се чувствуваат како втора кожа, па можете да се движите природно во нив. Лентата на половината е изработена од растеглив материјал и обезбедува оптимално држење.Со дизајнот на San Jose Gorilla Wear Leggings дефинитивно ќе привлечете внимание.

Боја: Црна/Сива
Состав: 72% полиестер,28% спандекс

Main Menu

San Jose Men’s Tights

1,690 ден