Fresno T-shirt - Black/Red - NoLimit.mk

Fresno T-shirt – Black/Red

1,352 ден1,690 ден (-20%)

На залиха

  • Боја: Црно/Црвена
  • Состав: 100% Полиестер

Уште од осумдесетите години од минатиот век Gorilla Wear е легендарен Американски фитнес и бодибилдинг бренд ширум светот. Секој стил на облека е дизајниран за потребата и барањата на атлетите насекаде низ светот. Уникатни, секогаш точни во големина, издржливи, ке ви го дадат уникатниот и автентичен изглед кој го заслужувате.

Дали сте подготвени гордо да ја носите вашата омилената марка за вежбање? Тогаш оваа маичка Fresno Gorilla Wear USA е совршен избор за вас. Оваа атлетска маичка целосно се адаптира на формата на вашето тело, бројот 82 е отпечатен на предната и задната страна на кошулата.Време е да им покажете на луѓето дека сте член на семејството ГОРИЛА ВЕАР.

Боја: Црно/Црвена
Состав: 100% Полиестер

Main Menu

Fresno T-shirt - Black/Red

1,352 ден1,690 ден (-20%)

Додади во кошничка