516 Sports Nebbia Labels Crop Top

1,190 ден

 • исечен дизајн
 • популарен „ребро“ материјал
 • префинето исечени ремени за рамо
 • Етикетата NEBBIA на задната страна
 • флексибилен, пријатен материјал
 • Црвена етикета NEBBIA лого напред
 • материјал: 97% ПАМУК, 3% ЕЛАСТАН
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Сакаме да ве пофалиме што сте упорни! Можете да ги видите резултатите на вашите извајани раце. Покажете ги во исечен горен дел без ракави, кој, благодарение на интересниот дизајн, ќе овозможи вашите раце и грб да се истакнат. Crop top изработен од ребрести материјал и детали во форма на лепенки NEBBIA го нагласуваат минималистичкиот спортски изглед.

Грижете се за облеката и за нашата планета:

 • Се пере на максимална температура од 40°C со облека во иста боја, не оставајте во вода
 • Не пеглајте и не сушете во машина за сушење
 • Не користете омекнувач
 • Ако повеќе не ја сакате облеката, рециклирајте или подарете 🙂

Дополнителни информации

Големина

S

Main Menu

516 Sports Nebbia Labels Crop Top