585 Long Sleeve Thumbhole Sporty Crop Top – Mocha

2,090 ден

На залиха

 • Оригинален спортски дизајн
 • Долги ракави со дупка на палецот
 • Мек и материјал кој дише
 • Својства на брзо сушење
 • Функционален материјал што ја отстранува потта
 • Флексибилен и отпорен на триење
 • Материјал: 80% полиамид, 20% еластин
Категории: ,

Задолжително парче за вашиот нов фитнес аутфит! Овој спортски кроп топ е направен за жени кои се соочуваат со предизвици со внатрешна сила и решителност. Изгледа дека живеете обичен живот, но сепак сте хероина која дава неверојатни перформанси во се што прави.

Сите сме различни. Страста за фитнес е таа што не обединува.

Овој модерен кроп топ со долги ракави брзо ќе ви стане омилен! Дупката на палецот е многу практична за време на тренингот, но додава и стил на стил. Crop top-от е направен од високофункционален POWER материјал кој го обожаваме поради неговите својства за отстранување на потта и брзо сушење. Ткаенината ќе се прилагоди на вашето тело и ќе стане вашиот нов најдобар спаринг партнер. Софистицираните шевови, земјените бои и издржливиот материјал го прават навистина модерно и функционално парче што ќе ви помогне да го засилите вашиот херој и да останете фокусирани на вашите цели!

Грижете се за облеката и за нашата планета:

 • Се пере на максимална температура од 40°C со облека во иста боја, не оставајте во вода
 • Не пеглајте и не сушете во машина за сушење
 • Не користете омекнувач
 • Ако повеќе не ја сакате облеката, рециклирајте или подарете 🙂

Дополнителни информации

Величина

S, M

Main Menu

585 Long Sleeve Thumbhole Sporty Crop Top - Mocha