821 Honey Bunny Crop Top

2,890 ден

  • Цврст материјал за компресија
  • Софистицирани исечоци на ракавите
  • Кроп топ
  • Вистинската количина на сексапил 🙂
  • Материјал: 79% ПОЛИАМИД, 21% ЕЛАСТАН
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Во NEBBIA веруваме дека да се биде фит е неверојатно секси. Колекцијата Honey Bunny е создадена за секогаш да ве натера да се чувствувате така. Погодете што не инспирираше?

Нашиот нов кроп топ е безвременско парче што треба да го додадете во вашиот фитнес плакар. Софистициран дизајн со интригантни исечоци и неверојатна комбинација на црно и златно е причината зошто ќе се заљубите во горниот дел од Honey Bunny. Носете го за вежбање или забава, ќе оставиме на вас. Но, ние гарантираме дека ќе направи да се чувствувате неверојатно без оглед на активноста!

Материјалот е подебел и покомпресивен обезбедува соодветна поддршка. Кропот е совршен за комбинирање со хеланки со висок струк, но и со фармерки или здолништа. Почестете се со допир на зачинета мистерија, бидете женствени и незаборавни. Стилирајте го вашиот нов кроп топ со хеланки со висок струк и ќе имате супер шик облека Honey Bunny.

П.С.: Лентите за прв пат се во нова боја – златна – која додава шмек на луксуз и уникатност на колекцијата.

Грижете се за облеката и за нашата планета:

  • Се пере на максимална температура од 40°C со облека во иста боја, не оставајте во вода
  • Не пеглајте и не сушете во машина за сушење
  • Не користете омекнувач
  • Ако повеќе не ја сакате облеката, рециклирајте или подарете 🙂

Дополнителни информации

Големина

S, М

Main Menu