Addison Drop Armhole Tank Top – Gray

1,090 ден

  • Големо GW лого на предната страна
  • Простор за движење
  • Растегливи ткаенини
  • Удобно вклопување
Clear
SKU: N/A Катеорија:

Addison Drop Armhole Tank Top е совршен топ за време на жешки тренинзи. Оваа удобна покривка има лабаво вклопување, лесна е и ве одржува ладни. Направен е од мешавина од памук и полиестер што го прави еластичен. Дизајнот на овој кроп топ овозможува оптимална слобода на движење и вистинска количина на покриеност. Овој горен дел лесно можете да го носите преку вашиот спортски градник. Големото лого на Gorilla Wear на предната страна го комплетира изгледот. Останете кул и изгледајте кул!

Материјал: 80% памук, 20% полиестер.

Дополнителни информации

Големина

S, М

Main Menu

Addison Drop Armhole Tank Top - Gray