Alexandria Hoodie – Black

2,290 ден

На залиха

  • Удобен и стилски дуксер со капа.
  • Суптилно лого.
  • Пријатен материјал.

Овој дуксер истовремено ви дава спонтан и лежерен изглед за извршување на вашите секојдневни активности. Овој дуксер е со “oversized”, но заострена форма, има прекрасни детали, како што е стилска врвка на влечење во капата и суптилно гумено 3Д-лого во црна боја. Покрај тоа, внатрешноста на дуксерот е обвниена со мек материјал. Значи, внатрешноста е исто толку одлична како и надворешноста! Накратко: прекрасен “oversized” дуксер што е истовремено удобен и стилски.

Боја: Црна
Состав: 80% памук,20% полиестер

Main Menu

Alexandria Hoodie - Black