Fresno T-shirt – Black/Gray

1,690 ден

  • Боја: Црно/Сива
  • Состав: 100% Полиестер
Clear

Уште од осумдесетите години од минатиот век Gorilla Wear е легендарен Американски фитнес и бодибилдинг бренд ширум светот. Секој стил на облека е дизајниран за потребата и барањата на атлетите насекаде низ светот. Уникатни, секогаш точни во големина, издржливи, ке ви го дадат уникатниот и автентичен изглед кој го заслужувате.

Дали сте подготвени гордо да ја носите вашата омилената марка за вежбање? Тогаш оваа маичка Fresno Gorilla Wear USA е совршен избор за вас. Оваа атлетска маичка целосно се адаптира на формата на вашето тело, бројот 82 е отпечатен на предната и задната страна на кошулата.Време е да им покажете на луѓето дека сте член на семејството ГОРИЛА ВЕАР.

Боја: Црно/Сива
Состав: 100% Полиестер

Дополнителни информации

Големина

L, XL, XXL, М

Main Menu