AMILA RUBBER PLATE – 50MM 10 KG (84568)

2,390 ден3,190 ден (-25%)

На залиха

Катеорија:

Дискови со гумена облога од AMILA за шипки и тегови со дијаметар од 50mm.
Дијаметар на прстенот (мм) 50
Тежина (кг) 10
Боја – Црнa
Прелив – 70% гума

Main Menu

AMILA RUBBER PLATE – 50MM 10 KG (84568)

2,390 ден3,190 ден (-25%)

Додади во кошничка