Aspen T-shirt – Dark Gray

1,490 ден

На залиха

  • Раглан ракави
  • Достапно и како Tank Top
  • Со кратки ракави
  • Тенок фит
  • Растегнува и избегнува иритација
  • Технологија за брзо сушење
  • Дома и тренинг

 

Дизајнирано за тренирање. Покрај тоа, маичката Аспен вклучува целоснo истегнување за да се изврши каква било вежба, притоа избегнувајќи ја вашата маичка за вежбање да се крева нагоре. Поради лесниот дизајн, го намалува прегревањето за да ве поттикне да продолжите. Направено за вистинските моќни жени таму, брендирани со класичната Горила. Ткаенината е изработена од технологија за брзо сушење.

Материјал: 85% полиестер, 15% еластин.

Main Menu

Aspen T-shirt - Dark Gray