BCAA JUICE ENERGY 300gr

890 ден1,090 ден (-18%)

  • 6000mg BCAA по порција
  • 2000mg L глутамин по порција
  • 1000mg Citrulline Malate
  • Нема додаден шеќер
  • 100% инстант за лесно мешање
  • Најдобриот сочен вкус што некогаш сте го пробале
Clear
SKU: N/A Катеорија:

BCAA Juice Energy е производ кој на лицата што се бават со интензивни физички вежби им обезбедува популарни хранливи компоненти како што се: аминокиселини со разгранет ланец (Л-леуцин, Л-изолеуцин, Л-валин), Л-глутамин и цитрулин малат.

Дополнителни информации

Вкус

Pink Lemonade, Raspberry Juice

Main Menu

BCAA JUICE ENERGY 300gr

890 ден1,090 ден (-18%)

Додади во кошничка