Hailey Leggings – Gray Melange

2,390 ден

  • Појас со врвки
  • Мешавина од памук и полиестер
  • Одлично се комбинира со дуксер од истата колекција
Clear
SKU: N/A Категории: ,

Хеланките Hailey создаваат незаборавен изглед. Овие хеланки се направени од мешавина на памук и полиестер, што ги прави одлично прилагодени. Бидејќи се толку удобни, можете и да вежбате и да се опуштите во нив. Изборот е ваш кога да ги носите. Врвките од внатрешната страна ви овозможуваат да го затегнете или олабавите појасот. Хеланките се финиширани со препознатливото лого на Gorilla Wear и риги од страните. Комплетирајте го вашиот аутфит со соодветниот дуксер Hailey Oversized. Немојте само да се истакнувате, нека ве паметат!

Материјал: 65% памук,35% еластин

 

Дополнителни информации

Големина

S, М

Main Menu

Hailey Leggings - Gray Melange