Pixley Crop Top Hoodie – Black

1,590 ден

  • Slim фит
  • Скратена должина
  • Достапен во 2 основни бои
  • Со качулка
  • Стилски врвки
  • GW Signature суптилно брендирање
  • овршена комбинација на издржливи материјали од памук и полиестер
Clear
SKU: N/A Катеорија:

Ја дизајниравме комплетната колекција на Pixley со совршен спој на издржливи материјали од памук и полиестер. Го додадовме логото на GW Signature Collection на секој производ надвор од палетата на Pixley за да можете да дојдете во стил во вашите секојдневни пригоди. Овој дуксер доаѓа со скратена должина и тенок фит.

Материјал : 65% памук, 35% полиестер

Дополнителни информации

Големина

S, М

Main Menu

Pixley Crop Top Hoodie - Black