Lewis T-shirt – Navy Blue

1,390 ден

Нема на залиха

  • Боја: Темно сина
  • Состав: 90% полиестер, 10% еластин

Нов продукт кој гарантира победа над секој предизвик.Специјално дизајнирана маичка која брзо се суши,овозможува слободно движење на телото и регулирање на телесната температура.Лесна за комбинирање со други парчиња облека.

Боја: Темно сина
Состав: 90% полиестер, 10% еластин

Main Menu

Lewis T-shirt - Navy Blue

1,390 ден