Liquid Chalk 50ml/100ml/250ml

200 ден1,290 ден

Clear
SKU: N/A Катеорија:

Фатете ги столбовите, површините и опремата за вежбање со течна креда со врвен квалитет создадена за да обезбеди цврсто и цврсто држење на тегови, ѕидови и секоја цврста површина.

Кажете збогум на неуредната прашина од креда што се навлегува на вашата облека и спортска опрема – овој производ гарантира дека нема да бидете исфрлени од вашата теретана поради вашиот неред.

Идеално за кревање тегови, CrossFit и опрема за вежбање и топчиња за куглање,за гимнастика, тенис, бејзбол и кошарка.

Дополнителни информации

Големина

50ml, 250ml, 500ml

Main Menu

Liquid Chalk 50ml/100ml/250ml

200 ден1,290 ден

Додади во кошничка