Palm Grip Pads – Black/Gray

590 ден

На залиха

  • Подлогите за држење ви обезбедуваат поголем стисок на дланките.
  • Лесни за употреба.
  • Една големина одговара на сите.
  • Ја ублажува болката на дланките и формирањето на плускавци.

Дали некогаш сте размислувале дали на вашите дланки им треба помош за фат за време на тренингот за сила? Подлогите за држење на дланка Gorilla Wear ги штитат вашите раце , а слојот против лизгање обезбедува цврсто држење. Подлогите се направени од мек, но исклучително цврст материјал кој ви дава совршен стисок за време на тренингот. Подлогите за држење на дланка Gorilla Wear обезбедуваат безбедно држење, идеално за испотени раце, спречувајќи болка во рацете кога тренирате со тешки тегови. Време е да им покажете на луѓето дека сте член на семејството GORILLA WEAR.

Боја: Црно\Сиво

Материјал: 100% полипрен

Main Menu

Palm Grip Pads - Black/Gray