POWER SYSTEM Fitness gloves FIT GIRL

830 ден

POWER SYSTEM Fitness gloves FIT GIRL

Clear
SKU: N/A Категории: ,
  • AirTex ткаенина на горната страна на дланката за супериорно управување со влага
  • Изработени од висококвалитетна мека и флексибилна кожа
  • Дополнително печатење на дланката за удобност и нелизгање
  • Анатомски облик  за дами
  • Велкро лепенка за прилагодливо зацврстување
  • Бои: сива, црвена, портокалова

Дополнителни информации

Големина

S, M

Боја

Црвени, Сиви, Портокалови

Main Menu

POWER SYSTEM Fitness gloves FIT GIRL