577 Fit & Sporty Tank Top – Old Rose

1,390 ден

На залиха

 • Оригинален спортски дизајн
 •  Без ракави
 • Мек материјал кој дише
 • Својства на брзо сушење
 • Функционален материјал што ја отстранува потта
 • Флексибилен и отпорен на абразија
 • Материјал: 80% полиамид, 20% еластин
Категории: ,

Спортска маичка за модерни хероини кои ги гледаат своите цели и не запираат додека не ги остварат. Ова парче прекрасно ќе ги прегрне вашите стомачни мускули и ќе го истакне вашиот тенок струк, додека кројот без ракави ќе ве натера да ги цените вашите затегнати мускули на рацете.

Сите сме различни. Страста за фитнес е таа што не обединува.

Оваа модерна маичка нуди и спортски изглед и паметно вклопување. Ќе стане ваша омилена на сите времиња благодарение на нејзиниот минималистички дизајн и деталите ориентирани кон перформансите. Горниот дел од маичката е направен од високо функционален материјал POWER кој го обожаваме поради неговите својства за отстранување на потта и брзо сушење. Ткаенината ќе се прилагоди на вашето тело и ќе стане вашиот нов најдобар спаринг партнер. Софистицираните шевови, земјените бои и издржливиот материјал го прават навистина модерно и функционално парче што ќе ви помогне да го засилите вашиот херој и да останете фокусирани на вашите цели!

Грижете се за облеката и за нашата планета:

 • Се пере на максимална температура од 40°C со облека во иста боја, не оставајте во вода
 • Не пеглајте и не сушете во машина за сушење
 • Не користете омекнувач
 • Ако повеќе не ја сакате облеката, рециклирајте или подарете 🙂

Дополнителни информации

Величина

S, M

Main Menu

577 Fit & Sporty Tank Top - Old Rose